AKERSHUS

AUST-AGDER

Anette Kristvik

Lysaker Kiropraktorklinikk

Helge Haavaag

Sandvika Kiropraktorklinikk AS

  •  

    Lysaker Torg 2, Pb 159

    1325 Lysaker

    Tlf 67105690

    anette@lysaker-kiro.no

    www.lysaker-kiro.no

  •  

    Rådmann Halmrastsvei 18

    1337 Sandvika

    Tlf 92020224

    post@sandvikakiro.no

    www.sandvikakiro.no

Christofer Herlin

Lysaker Kiropraktorklinikk

  •  

    Lysaker Torg 2, Pb 159

    1325 Lysaker

    Tlf 67105690

    christofer@lysaker-kiro.no

    www.lysaker-kiro.no

Grete Bråten

Lørenskog Kiropraktorklinkk

  •  

    Bibliotekgt 30,

    1473 Lørenskog

    Tlf 67906662

    grete@kiroprakt.no

Jørund Sakshaug

Lillestrøm Kiropraktorsenter AS

  •  

    Dampsagveien 2A

    Tlf 64846767

    post@kiropraktor.nhn.no

Peer Sørnes

Kiropraktor Peer Sørnes

  •  

    Vestheimveien 33

    1540 Vestby

    Tlf47465005

    peersornes@gmail.com

Mari Grønlund

Eureka Kiropraktikk Asker

  •  

    Erteløkka 3

    1384 Asker

    Tlf 66905080

    mari@askerkiropraktor.no

    www.askerkiropraktor.no

Diodor Bugge

Evolve Kiropraktorklinikk

  •  

    Flåtestadveien 3

    1415 Oppegård

    Tlf 66 69 66 00

    post@evolvekiropraktor.no

    www.evolvekiropraktor.no

Sigurd Torgersen

NEMUS Nesbru

  •  

    Gartnerveien 1

    1394 Nesbru

    Tlf 66853100

    sigurd@nemus.no

    www.nemusnesbru.no

Axel Hilland

Eureka Kiropraktikk Sandvika

  •  

    Rådmann Halmrasts vei 4

    Tlf 67 55 00 90

    epost@baerumkiropraktor.no

Lovisa Klingenberg

Lillestrøm Kiropraktorsenter AS

  •  

    Dampsagveien 2a

    2000 Lillestrøm

    Tlf 64 84 67 67

    epost@kiropraktor.nhn.no

Jonas Mordal Dretvik

Klinikk for Alle Bekkestua

  •  

    Gamle Ringeriks vei 34

    1357 Bekkestua

    Tlf 02325

    jonas.dretvik@klinikkforalle.no

Hege Herstad

Grini Kiropraktikk og Helse

  •  

    Niels Leuchsvei 99

    1359 Eiksmarka

    Tlf 67167580

    epost@grinihelse.no

Eirik Bremnes

Klinikk for Alle Fornebu

  •  

    Snarøyveien 55

    1364

    Tlf 02325

    fornebu@klinikkforalle.no

Håvard Rognerud

Eureka Kiropraktikk Asker

  •  

    Erteløkka 3

    1384

    Tlf 66905080

    haavard@askerkiropraktor.no

Alexander Maaseide Stadsnes

NEMUS Nesbru

  •  

    Gartnerveien 1

    1394 Nesbru

    Tlf 66853100

    nesbru@nemus.no

Marianne Velta

Nemus Nittedal

  •  

    Mattias Skytters vei 49

    1482

    Tlf 67069600

    mariannevelta1990@gmail.com

Lene Faannessen

Grini kiropraktikk og helse

  •  

    Niels Leuchsvei 99

    1359 Eiksmarka

    Tlf 67167580

    post@grinihelse.no

Thomas Lauvsnes

Nemus Lillestrøm

  •  

    Romerike Helsebygg,

    Dampsagveien 2a

    2000

    Tlf 95149698

    epost@kiropraktor.nhn.no

Lasse Håkonsen

Vollaklinikken

  •  

    Depotgata 20

    Tlf 64808010

    post@vollaklinikken.no

Maren Anfinsen

Klinikk Sørnes

  •  

    Vestheimveien 33

    1540

    Tlf 47465005

    kiropraktormaren@sornes.no

Siri Johansen

Kolbotn kiropraktikk

  •  

    Flåtestadveien 3

    Siri@kolbotnkiropraktikk.no

     

  Ingen i dette fylket

BUSKERUD

FINNMARK

Petter Sjødal

Nemus Kongsberg

  •  

    Skolegata 7

    Tlf 32731115

    petter@nemus.no

Kenneth Syvertsen

Din Kiropraktor

  •  

    Bernåsbakken 2

    Tlf 32887003

    kennsy@dinkiropraktor.no

Andreas Thoen Johansen

Din Kiropraktor

  •  

    Bernåsbakken 2

    3032

    Tlf 32887003

    andreas@dinkiropraktor.no

Pernille Irgens

Grimstad Kiropraktorklinikk

  •  

    Storgaten 90

    4877 Grimstad

    Tlf37044688

    etlivibevegelse@gmail.com

    www.etlivibevegelse.no

Tim Raven

Kiropraktorklinikken i Lillesand

  •  

    Havnegata 5

    4790 Lillesand

    Tlf 99724884

    etlivibevegelse@gmail.com

Anne Helene Abusdal Moksness

NEMUS Arendal

  •  

    Friergangen 4

    4836 Arendal

    Tlf 98464782

    anne.helene@nemus.no

    www.nemusarendal.no

Lars-Christian Stig

NEMUS Arendal

  •  

    Citygården 4 etasje, Friergangen 4

    4836

    Tlf 37004444

    Epostadressearendal@nemus.no

Tonny Jensen

Nemus Kongsberg

  •  

    Dyrmyrgata 14c, 3611 Kongsberg

    32 73 11 15

    tonny.o.jensen@gmail.com

    https://nemus.no/kongsberg

HEDMARK

HORDALAND

MØRE OG ROMSDAL

Ingrid-Johanne Nilsen

iBedre Helse

  •  

    Vaskerelven 35

    5014 Bergen

    Tlf 55327779

    ingridjohanne.n@gmail.com

Stein Tore Krey

Klinikk for Alle, Bergen

  •  

    Kaigaten 5

    5015 Bergen

    Tlf r02325

    begen@klinikkforalle.no

Roald Eide

Kiropraktor Roald Eide

  •  

    Bildøyveien 11 C.

    5353 Straume

    Tlf 41616461

    kiropraktoreide@hotmail.com

Benedicte Aambakk

 

  •  

    Tlf 46777055

    beaam08@gmail.com

Brage Buvarp

NEMUS Kongsvinger

Mari Sveen

TNT Kiropraktikk og rehabilitering AS

  •  

    Markensveien 4

    2212 Kongsvinger

    Tlf 93636768

    brage@nemus.no

  •  

    Torggata 3

    2317 Hamar

    Tlf 90807777

    sveenmari@hotmail.com

    www.tntkiropraktikk.no

NORDLAND

Birger Nilsen

Kiropraktor Nilsen

  •  

    Ytrehovdevegen 80

    6160 Hovdebygda

    Tlf  46626192

    binilsen@mac.com

Camilla Vinje

Vinje kiropraktor

Morten Råke

Kiropraktor Morten Råke

  •  

    Bruhagen sentrumsbygg

    6530 Averøy

    Tlf 41210212

    post@vinjekiropraktor.no

  •  

    Kornstadveien 795

    6532 Averøy

    Tlf 95213209

    mortenraake@gmail.com

Jan-Erik Hoem

Kiropraktorsenteret i Kristiansund

  •  

    Hauggata 46

    6509 Kristiansund

    Tlf 71675575

    jan-erik.hoem@nktv.no

Arne Larsen

Kiropraktorsenteret i Kristiansund

  •  

    Hauggata 46

    6507 KRISTIANSUND N

    Tlf 71675575

    kiroksu@gmail.com

Marius Hodt

Optimal Helseklinikk A/S

  •  

    Webjørn Svendsen Gata 8

    6150 Ørsta

    Tlf 70066465

    kontakt@optimalhelseklinikk.no

  Ingen i dette fylket

NORD-TRØNDERLAG

OPPLAND

Stig Arthur Hustad

Kiropraktor Stig Arthur Hustad AS

  •  

    Steinkjer Medisinske Senter

    Fyrgata 3

    7724 Steinkjer

    Tlf 74140052

    stig.hustad@ntebb.no

    www.kiropraktorhustad.no

Yngve Rogstadkjærnet

Lofoten Kiropraktorklinikk

  •  

    Lufthavnveien 3

    8370 Leknes

    Tlf 40205029

    yngve@enhancerunning.no

    www.enhancerunning.no

OSLO

  Ingen i dette fylket

SOGN OG FJORDANE

SØR-TRØNDERLAG

TELEMARK

ROGALAND

Andreas Kolsvik

Malvik Klinikken AS

  •  

    Øyaveien 1

    7550 Hommelvik

    Tlf 73981801

    kolsvik@malvikklinikken.no

Glenn Angelsen

Størseth Kiropraktorsenter

  •  

    Olav Tryggvasons gt. 24

    Tlf 73531815

    bestilling@kiropraktorsenter.com

Jasmin Isdahl

Kiropraktor Akutten

  •  

    Hornebergveien 7

    7038 Trondheim

    Tlf 73950400

    post@kiropraktorakutten.no

Thomas Eilertsen

Klinikk for Alle Lade AS

  •  

    Østmarkveien 4

    7040

    Tlf 73530575

    thomas.eilertsen@klinikkforalle.no

Torben Øverås

NEMUS Trondheim

  •  

    Fjordgata 80

    7010 Trondheim

    Tlf 73 52 22 42

    torben@nemus.no

    www.nemustrondheim.no

Kerstin Ulrich

Kiropraktorklinikken-

bevegelse i sentrum

  •  

    Mørkstugata 3

    7374 Røros

    Tlf 41643841

    Kulrich@online.no

Ørjan Kvalheim

Kiropraktor Kvalheim

  •  

    Gate 1 nr 198

    Tlf 57851311 / 93618222

    kirokvalheim@gmail.com

Jannike Skår

Kiropraktorklinikken i Sogndal

  •  

    Hovevegen 4, 2.etg,

    Sogndal

    Tlf 57675055

    post@kiropraktorenhjelperdeg.no

    www.kiropraktorenhjelperdeg.no

Jan Tore Kleiberg

Vaulen Kiropraktorklinikk

  •  

    Breidablikkveien 20a

    4017

    Tlf 99480767

    post@vaulenkiropraktorklinikk.no

    www.vaulenkiropraktorklinikk.no

Camilla Bjornsen Tjensvoll

Klinikk Libra AS

  •  

    Madlastokken 5

    4042 Hafrsfjord

    Tlf 99570603

    camilla@klinikklibra.no

Christian Stiegler

NEMUS Hinna - Tverrfaglig Helse

  •  

    Boganesveien 10

    020 Stavanger

    Tlf 97097983

    christian@nemus.no

Espen Refsland

Eureka Sandnes Kiropraktor Klinikk

  •  

    Larsamyrå 18

    4313 Sandnes

    Tlf 51662266

    kontakt@sandneskiropraktorklinikk.no

    www.sandneskiropraktorklinikk.no

Jarle Rygg

Kiropraktisk Klinikk

  •  

    Nordbøgt. 6

    4006

    Tlf 51896055/97533045

    jarle.rygg@lyse.net

Lina Beate Bergan Varhaug

Eureka Dalane kiropraktor klinikk

  •  

    Gamle Sokndalsvei 38

    4370 Egersund

    Tlf 51493949

    kiro.varhaug@gmail.com

Gitte Næss

Stavanger Idrettsklinikk

  •  

    Hillevågsveien 31-33

    4016 Stavanger

    Tlf 99264647

    gitte@stavangeridrettsklinikk.no

Silje Paulsen

Sandnes Kiropraktorklinikk

  •  

    Larsamyra 18

    4313 Sandnes

    Tlf 51662266

    silje@sandneskiropraktorklinikk.no

Ole Christer Høyer Mathiassen

Kiropraktisk Senter Stavanger

  •  

    Verksgt 11

    4013

    Tlf 51893108/90611818

    ole@hoyer-mathiassen.no

Terje Nesse

Klepp kiropraktikk og fysioterapi

  •  

    Jærvegen 530

    4352 Kleppe

    Tlf 51421450

    Kleppkiro@icloud.com

Anders Bakken

Bryne Kiropraktorklinikk

  •  

    Hulda Garborgsveg 2

    Tlf 51 48 50 18

    anders.kiropraktor@gmail.com

Sigrun Låg Kleiv

Klinikk for alle Stavanger

  •  

    Engelsminnegata 16c

    4008

    Tlf 02325

    Sigrun.laag.kleiv@klinikkforalle.no

Daniel Vestol

Atlasklinikken Oslo

  •  

    Atlasklinikken Oslo

    Fridtjof Nansens plass 8

    0160 Oslo

    Tlf 94992299

    daniel@vestoel.com

    www.atlasklinikken.no

Sindre Busk Witzøe

Klinikk for Alle Storo

Espen Aag Holth

Medical City

  •  

    Sandakerveien 190-111

    0270 Oslo

    Tlf 47685842

    sindre.busk.witzoe@klinikkforalle.no

  •  

    Lørenfaret 3

    0585 Oslo

    Tlf 48144836

    espenholth@gmail.com

    www.medicalcity.no

Jennifer Bengston

Vinderen Kiropraktorklinikk

  •  

    Haakon den Godes vei 14

    0373

    Tlf 22 72 42 00

    drjennifer.bengston@gmail.com

Ole Sommerseth

Atlasklinikken AS

  •  

    Fridtjof Nansens Plass 8

    0160 Oslo

    Tlf 22331050

    eole@atlasklinikken.no

    www.atlasklinikken.no

Tor Smeby

klinikk for alle Helsfyr

  •  

    Innspurten 15

    Tlf 02325

    tor.smeby@klinikkforalle.no

Vivienne Locke

Torp&co Bedriftsmassasje

  •  

    Hegdehaugsveien 31

    0352

    Tlf 91333747

    viviennelocke@hotmail.com

Vegard Larsson

Nemus ullevaal stadion

  •  

    Sognsveien 75B

    0855

    Tlf 90766366

    vegard@nemus.no

Håvard Tønnessen

Atlasklinikken AS

  •  

    Fridtjof Nansens Plass 8

    0160 Oslo

    Tlf 22331050

    havard@atlasklinikken.no

    www.atlasklinikken.no

Kjerstin Kvisle

Klinikk for Alle Storo

  •  

    Sandakerveien 190-111

    0270 Oslo

    Tlf 47685842

    kjerstin.joten.kvisle@klinikkforalle.no

Alexander Engelhardt

Klinikk Andersen

  •  

    Furuveien 1

    2020 Skedsmokorset

    Tlf 90407171

    post@klinikkandersen.no

Kristina Fagerli

NEMUS Storo og Bjølsen

  •  

    Vitaminveien 6

    3. etg.

    0485

    Tlf 22026090

    kristina@nemus.no

TROMS

VESTFOLD

Liv Harbak

Kiropraktorklinikken Midt Troms

  •  

    Storveien 3

    9310 Sørreisa

    Tlf 77863450

    liv@kiromidttroms.no

Are Hammern

Sarpsborg Kiropraktorklinikk

  •  

    Kalnesveien 5

    1712 Grålum

    Tlf 91610114

    are@sarpsborgkiropraktorklinikk.no

  Ingen i dette fylket

 

 

VEST-AGDER

ØSTFOLD

SVALBARD

Morten Nygaard

Sarpsborg Kiropraktorklinikk

  •  

    Kalnesveien 5

    Tlf 69130600

    morten@sarpsborgkiropraktorklinikk.no

Oda Baskår Pedersen

Armstrongklinikken

  •  

    Lerkeveien 2

    1624 Gressvik

    Tlf 93492641

    oda_baskaar@live.no

Thomas Jakobsen

Sarpsborg Kiropraktorklinikk / Helsehuset Greåker

  •  

    Kalnesveien 5

    1712 Grålum

    Eikveien 22

    1718 Greåker

    Tlf 99588212

    thomasjakobsen@outlook.com

Stefan Tillman

Kiropraktorsenteret

  •  

    Karl Johansgate 10

    1706 Sarpsborg

    Tlf 69150858 / 90273753

    stefanfredrik.tillman@gmail.com

Lars Morten Eid

Sandefjord Kiropraktikk

Bjørn Skollerud

St. Olavkiropraktorklinikk

Hans Petter Akerholt

Kiropraktor Hans Petter Akerholt

Tor Jan Husebø

Sentrumklinikken

  •  

    Aagaards Plass 1

    3211 Sandefjord

    Tlf 33447910

    lars.eid87@gmail.com

    www.sandefjordkiropraktikk.no

  •  

    St Olavs gate 4

    3126 Tønsberg

    Tlf 33334040 / 41128199

    post@stolavkiropraktorklinikk.no

    www.stolavkiropraktorklinikk.no

  •  

    Skiringssalveien 20

    3208 Sandefjord

    90951991

    hpakerholt@hotmail.com

    www.sandefjordhelsepark.no/kiropraktor-akerholt

  •  

    Kirkegata 50

    4612 Kristiansand

    90106030

    kiropraktor.torjan@gmail.com

    www.sentrumklinikken.no

Joakim Axel Hertel

Nøtterøy helseklinikk

  •  

    Stalsbergveien 1

    3128 Nøtterøy

    Tlf 97659250

    joakim@kiropraktoren.no

Ståle Hauge

Sandefjord Kiropraktikk

  •  

    Aagaards Plass 1

    3211 Sandefjord

    Tlf 92292008

    stahaua@online.no

    www.sandefjordkiropraktikk.no

Anders Ødemark

Kiropraktisk Senter

  •  

    Bulls Gate 2b

    3110 Tønsberg

    Telf 99326292

    andersodemark@gmail.com

Copyright © 2018  - Kiropraktorenes idrett- og rehabiliteringsorganisasjon